لیگ برتر کشتی| دبل سپاهان مقابل شهرداری مسجدسلیمان در هفته اول
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۴۲۴۷۷۴
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، نخستین هفته از بیست و دومین دوره لیگ برتر کشتیفرنگی امروز(پنجشنبه) در سالن پیروزی اصفهان با رویارویی سپاهان اصفهان و شهرداری مسجدسلیمان پیگیری شد و با دو پیروزی ۸ بر ۲ و ۹ بر یک برای طلاییپوشان اصفهان خاتمه یافت.
در وزن ۵۵ کیلوگرم، محمدحسین وند پناهی از سپاهان که سابقه قهرمانی در مسابقات بینالمللی ایتالیا را دارد با طارق غبیشابی روبهرو شد و با نتایج ۵ بر صفر و ۹ بر صفر مغلوب حریف خود شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در کشتی دوم فردین هدایتی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که سابقه نایب قهرمانی در مسابقات جوانان جهان را دارد با نتایج ۸ بر ۴ و ۹ بر صفر به ترتیب علی دارائی و سعید حسینپور را از پیش رو برداشت.
در وزن ۶۰ کیلوگرم، علیرضا اسدی قهرمان چندین دوره مسابقات کشوری در یک کشتی سخت و نفسگیر با نتیجه ۲ بر یک مهراب قلیپور را شکست داد؛ همچنین علی نوربخش که سابقه قهرمانی در مسابقات ارتشهای جهان را در کارنامه دارد مقابل افشار سلیمانی به برتری ۱۱ بر ۲ دست یافت.
در دسته ۹۷ کیلوگرم، حسن قربانی با نتیجه ۳ بر یک از سد امیرحسین محمدی گذشت؛ قربانی که سابقه کسب عنوان قهرمانی در مسابقات نوجوانان جهان را در کارنامه دارد، حامد سلیمانی را هم با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد.
شیرزاد بهشتی کاپیتان طلاییپوشان در دسته ۶۳ کیلوگرم که اخیرا عنوان قهرمانی بازیهای کشورهای اسلامی را کسب کرده است، در جدال با امیررضا عالیوند به برتری ۵ بر یک دست یافت؛ مصطفی رضایی دارنده مدال نقره نوجوانان جهان نیز در همین دسته با حساب ۷ بر ۴ بر امیررضا عالیوند غلبه کرد.
در وزن ۸۷ کیلوگرم علیرضا مهمدی با سجاد علیدوستی به رقابت پرداخت و دو برد ۸ بر صفر و ۵ بر صفر را کسب کرد؛ مهمدی سابقه قهرمانی در مسابقات جوانان جهان را در کارنامه دارد.
محمد اسکندری مقام سوم مسابقات کشوری بزرگسالان را دارد در دسته ۶۷ کیلوگرم با نتیجه ۱۰ بر ۲ مغلوب مرتضی نصیری شد؛ آرمین محب ثابت دد همین دسته با نتیجه ۹ بر صفر رحمان محمدی را از پیش رو برداشت.
در دسته ۸۲ کیلوگرم عباس مهدیزاده با نتایج مشابه ۸ بر صفر محمدامین حسینی را شکست داد، مهدیزاده نیز سابقه قهرمانی در مسابقات کشوری را در کارنامه دارد.
در دسته ۷۲ کیلوگرم شاهین بداغی، دارنده مدال برنز جوانان جهان ابتدا با نتیجه ۵ بر صفر از سد علیرضا مرادی گذشت و سپس با نتیجه ۹ بر صفر مهرزیار عباسی را از پیش رو برداشت.
در دسته ۷۷ کیلوگرم علی اسکو قاطعترین برد مسابقات امروز را کسب کرد و با نتایج ۱۱ و ۹ صفر علیرضا ارزانی را شکست داد.
پایان پیام/3649/ش
منبع: فارس
کلیدواژه: کشتی سپاهان لیگ برتر کشتی تیم مسجد سلیمان سابقه قهرمانی در مسابقات کیلو گرم ۹ بر صفر
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.farsnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «فارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۲۴۷۷۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
کشتی فرنگی جام تختی| نفرات و تیمهای برتر مشخص شدند/ ایران قهرمان شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی
۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند
۶۷ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی ۲- امیرمحمد یارمحمدزئی ۳- هایک ملیکیان (ارمنستان) و امید حامدی ۵- آرمین محب ثابت و غلامرضا عبدولی ۷- علی شیرزاد ۸- محمد اسکندری ۹- حسین اسفندیاری ۱۰- روبن میرانیان (ارمنستان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور
۷۷ کیلوگرم: ۱- غلامرضا فرخی ۲- علیرضا عبدولی ۳- سید محمد عربی و عارف حبیب الهی ۵- محمدرضا حجامی و احمد نجفی ۷- امیرمحمد صمدی ۸- محمدحسن حسینی ۹- حیدر یوسف جبار ۱۰- مسعود کاووسی
۸۲ کیلوگرم: ۱- اشکان سعادتی فر ۲- شاهین بداغی ۳- ساموئل گریگوریان (ارمنستان) و عباس مهدی زاده ۵- جمال اسماعیلی و علی محمودآبادی ۷- محمدحسین آزرم دخت ۸- احمد صلح دوست ۹- شکور فاتحی ۱۰- محمدامین حسینی
۸۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمودی ۲- بهروز هدایت ۳- ابوالفضل پایدار و آرشام بهرام زاده ۵- علی کبیری و محمدهادی صیدی ۷- نریمان مهمدی ۸- ابوالفضل سپهوند ۹- اشکان عبدولی ۱۰- حسین کلیوند
۹۷ کیلوگرم: ۱- شایان حبیب زارع ۲- هایک خلویان (ارمنستان) ۳- حسین بالی و امیررضا اکبری ۵- علی عابدی درزی و محمدصادق عبدالهی ۷- محمد نصرتی ۸- ابوالفضل حاجی وندی ۹- امیرمحمد نجفی ۱۰- حمیدرضا کشتکار
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر ۲- رازمیک کوردیان (ارمنستان) ۳- آلبرت واردانیان (ارمنستان) و مهرداد کلیوند ۵- امیرحسین کریمی و سید ابوالفضل میرزاده ۷- ابوافضل فتحی تزنگی ۸- امید محمودی ۹- مهدی حسین پور ۱۰- علیرضا حسنوند
رده بندی تیمی: ۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۱۱۵ امتیاز ۳- سوریه ۱۰ امتیاز ۴- عراق ۴ امتیاز
انتهای پیام/